sobota, 5 września 2015

#14

Witam :)


Jak tam u Was w szkole?  U mnie już zaczyna się robić.. nieźle... 2 klasa liceum to nie żarty. Ale nie jest najgorzej :) 

Post tak trochę publikowany w nocy, ale co tam. Dokończyłam okładki o 00:19 ;p Najważniejsze, że są :)

W poniedziałek lecę na wymianę ( bardzo marzę o tym, żeby potem nadrabiać wszystkie lekcje... szczególnie kilka godzin matmy, na których mnie nie będzie :)))) ). Dlatego też przez ten tydzień nie będę w stanie niczego wykonać.

Zachęcam do głosowania w ankiecie dotyczącej posty #13. Bardzo mi Wasz głos pomoże, a nie zajmie Wam dużo czasu.

Czas na zamówienia:


Zamówienie dla Muffinka145
 Kolor pudrowy róż idk czemu, ale może Ci się spodoba. Starałam się zrobić ramki takie jak mniej więcej chciałaś. Środkowe zdjęcie wysunęłam jednak bardzo na prawo, żeby zmieścił się tytuł. Stwierdziłam, że tak będzie on w tym wypadku wyglądał najlepiej. Daj znać czy poprawić, czy tak może być ;)

Zamówienie dla Mysia16221
Tak więc białowłosa jakaś jest ;p W miarę mrocznie chyba to wygląda... Napis jakiś taki inny zrobiłam, ale może przypadnie Ci do gustu. Co więcej? Chyba już nic. Okładka ujdzie?


Zamówienie dla MeRogue
Okej, nie jest to chyba dokładnie to, o co chodziło. Mianowicie wygumkowałam na dole krawędzie zdjęć ze względy, że były jakie były. Pomyślałam, że może będzie się jednak mogła różnić trochę od przykładu okładki jaki podałaś. Jeśli mam zmienić to oczywiście mów, krzycz, wołaj, cokolwiek ;)
 


Zamówienie dla InnaAleTakaSama
Hmmmmm nie wiem czy ona jest mroczna w jakimkolwiek stopniu xd Niby wstawiałam jakieś obrazki, ale jakoś zniknęły za napisem haha 
Sama oceń, czy tak jest w porządku ;)  Zamówienie dla smile_alex
No! Ponieważ nie miałaś wielu wymagań, okładka wygląda jak wygląda. Pobawiłam się trochę i pierwszy raz zrobiłam coś w tym stylu. Osobiście bardzo mi się podoba, ale ostateczną ocenę pozostawiam Tobie ;)

 Post dzisiaj wyszedł spory :) 

Chciałabym tylko prosić, żebyście nie zapominali napisać gdzieś lub wspomnieć, że okładki zostały wykonane przeze mnie ( madhazzie ). Byłabym wdzięczna :)

 Dziękuję za uwagę. 

Pozgrawiam xx

4 komentarze:

  1. Ta okładka jest boska dzięki :D Jesteś niesamowita :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, naprawdę mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki wielkie, okładka bardzo fajna c: ~~Inna...

    OdpowiedzUsuń